Professional Directory
Professional Directory

Professional Directory

Emil Baur, CVA

Managing Director

201-599-0008 ext. 138

Ebaur@gcs-cpa.com

Kenneth Benkovic, CPA

Director

201-599-0008 ext. 136

kbenkovic@gcs-cpa.com

Joseph Carnevale, CPA

Senior Associate

201-599-0008 ext. 130

jcarnevale@gcs-cpa.com

Ted Carnevale, CEO, MST, AEP

Chief Executive Officer

201-599-0008 ext. 103

tcarnevale@gcs-cpa.com

Bob Carpenter, CPA

Managing Director

201-599-0008 ext. 140

bcarpenter@gcs-cpa.com

Frank Centrella, CPA, CVA, MST

Director

201-599-0008 ext. 132

fcentrella@gcs-cpa.com

George Cooke, CPA

Director

201-599-0008 ext. 112

gcooke@gcs-cpa.com

Richard Scott DePerto

Senior Associate

201-599-0008 ext. 134

rscottdeperto@gcs-cpa.com

James Ferrone, CPA, CGMA

Director

201-599-0008 ext. 129

jferrone@gcs-cpa.com

 

Robert Griggs, CPA

Director

201-599-0008 ext. 110

rgriggs@gcs-cpa.com

Keith Guillemain, CPA, CVA

Director

201-599-0008 ext. 214

kguillemain@gcs-cpa.com

Joyce Kau, CPA

Associate

201-599-0008 ext. 121

jkau@gcs-cpa.com

 

Carolyn Lopez, CPA

Associate Director

201-599-0008 ext. 119

clopez@gcs-cpa.com

Sijie Ma, CPA

Senior Associate

201-599-0008 ext. 109

sma@gcs-cpa.com

Jennifer McCann

Firm Administrator

201-599-0008 ext. 139

jmccann@gcs-cpa.com

Jae Oh, CPA

Senior Associate

201-599-0008 ext. 135

joh@gcs-cpa.com

Steven Panagi, CPA

Associate Director

201-599-0008 ext. 106

spanagi@gcs-cpa.com

Jacqueline Riker, CPA

Senior Associate

201-599-0008 ext. 206

jriker@gcs-cpa.com

Dino Rizzo, CPA

Managing Director

201-599-0008 ext. 102

drizzo@gcs-cpa.com

Robert Seifert, CPA

Managing Director

201-599-0008 ext. 131

rseifert@gcs-cpa.com

Kristen Van Dyke

Senior Associate

201-599-0008 ext. 125

kvandyke@gcs-cpa.com

Tatiana Zahn

Associate

201-599-0008 ext. 105

tzahn@gcs-cpa.com

 

Francis Shovlin, CPA

Managing Director

201 599-0008 ext. 101

fshovlin@gcs-cpa.com

Elizabeth Vecchione

Senior Associate

201-599-0008 ext. 108

evecchione@gcs-cpa.com

Sara Zuckerbraun

Senior Associate

201-599-0008 ext. 120

szuckerbraun@gcs-cpa.com

 

Rick Upchurch, CPA

Managing Director

201-599-0008

upchurchr@gcs-cpa.com

Betty Velazquez

Associate

201-599-0008 ext. 118

bvelazquez@gcs-cpa.com

 

 

 

 

 

Nike Air Max roze nike air pegasus Nike Air Max 1 women Nike Air Max 90 black Nike Air Max schoenen Nike Free Run kopen Nike Air Max nederland online Nike Air Max Nike Air Max 1 online zwarte Nike Air Max